Community

JANGWON TECH’ Q&A

A global company specializing in the die-casting industry creates the future.

작성자 Bernadette Balderas   |  등록일 22-08-04 23:59   |  조회 6회

Reduslim

본문

"Wiele osób nabiera nawyku ćwiczenia rano, ale naprawdę trzeba znaleźć porę dnia, która działa najlepiej dla Ciebie" - mówi autor badania Daniel Maurer, asystent kliniczny w Northwestern University's Feinberg School of Medicine w Chicago.

Ludzie, którzy jedli albo więcej lub mniej kalorii niż oczekiwali w określone dni, mieli lepsze wyniki w zakresie utraty wagi niż ludzie, którzy jedli to, czego oczekiwali, mówi. "Zdecydowanie widzisz moc harmonogramu do ustawiania udanych zachowań", Reduslim opinie mówi Maurer.

Ostatecznie, badanie sugeruje, że ustalenie czasu ćwiczeń lub czasu trwania każdego dnia ułatwia konsekwentne wykonywanie ćwiczeń w sposób regularny, co z kolei ułatwia utrzymanie wagi, reduslim opinie mówi współautor reduslim opinie badania Louise M. Gardner z University of Liverpool, w Anglii.

Utrata wagi od wewnątrz?


Kilka ostatnich badań dostarcza więcej dowodów na to, że czynniki wewnętrzne mogą być ważniejsze niż żywność, reduslim opinie którą spożywamy na zewnątrz, jeśli chodzi o utratę wagi. Badania te koncentrują się na zdrowiu jelit i mikrobiomie, który jest zbiorem korzystnych bakterii, które żyją w przewodzie pokarmowym.

"To, czego się uczymy, to fakt, że te organizmy, które żyją wewnątrz naszych jelit, odgrywają rolę w naszym zdrowiu i wadze" - mówi Roseanne Bera, RD, CDN, dietetyk w Cleveland reduslim opinie Clinic's Wellness Institute i dyrektor ds. polityki żywności i żywienia w klinice.

Związek pomiędzy jelitami a resztą ciała jest obszarem słabo zbadanym, ale te badania sugerują, że to co jesz jest kluczowym czynnikiem, nawet bardziej niż twoja waga, jeśli chodzi o utrzymanie zdrowego mikrobiomu jelitowego.


Badania, opublikowane w ostatnich latach, wykazały, że zarówno krótko-, jak i długoterminowe interwencje w zakresie utraty wagi powodują zmiany w mikrobiomie, które mogą utrzymywać się nawet po przywróceniu utraty wagi, przez okres do dwóch lat po powrocie do normalnej wagi.

Ponadto, naukowcy odkryli, że ludzie ze zdrowym mikrobiomem jelitowym mają tendencję do zdrowszego metabolizmu, lepszego powodzenia i utrzymania utraty wagi, mniejszego stanu zapalnego i większego zadowolenia z życia i relacji, niezależnie od wagi, zgodnie z jednym z badań.

Historie zdrowej utraty wagi od prawdziwych ludzi

Jedno z pierwszych badań tego typu, które skupiło się na związku między zdrowiem jelit a długoterminową utratą wagi, badanie u mężczyzn i kobiet, którzy mieli nadwagę lub otyłość, zbadało wpływ interwencji dietetycznych na
회신 이메일 : bernadettebalderas@gmail.com

JANGWON TECH CO., LTD.

Since its establishment in 2000, Jangwon Tech Co., Ltd. has flourished thanks to continuous efforts to develop new technologies and perform intense innovation. Jangwon promises that it will uphold all of its responsibilities as a leading company in the field of IT components in the international market.

CONTACT US

Jangwon Tech Co., Ltd.
CEO: Jin-myung Kim

14-9, 1 Gongdan-ro 7-gil, Gumi-si, Gyeongsangbuk-do, Republic of Korea

+82-54-462-8896~7

Fax +82-54-462-8898

ADM

top